RusEstEngGerDut

Meie põhimõtteks on leida nutikaid ja šikke viise, tõstmaks taas au sisse meie vanaemade ehtekunsti pärandit. Mängime ideede, materjalide ja tehnikatega, kuni leiame aksessuaari, mis sobib meie stiiliga.

 

Iga P.C. aksessuaar on käsitsi valmistatud.

 

Kõik detailid on valmistatud meie vanaemadest pitsimeistrite põnevaid teadmisi ja salanippe kasutades. Detailide ühendamine pilkupüüdvaks ehteks on samuti täpsust, head maitset ja püsivust nõudev käsitöö. Detailid ühendatakse ükshaaval ja ülima hoolikusega. Ühtviisi olulised on nii ehte hea väljanägemine kui ka vastupidavus. Viimase lihvi annab kunstnik, kes iga detaili ükshaaval üle maalib. Fiksatiiv muudab ehted vastupidavamaks ja lisab neile sametise varjundi või pilkupüüdva sära.

 

Materjalid on nii nahasõbralikud kui võimalik. Paljud materjalid on 100% looduslikud, kuigi kohati on välise efekti nimel veidi järeleandmisi tehtud. Kinnitid, mis nahaga kokku puutuvad, on valmistatud kas hõbedast, allergiavabast muust materjalist või plastikust (nööbid).

Ekstra glamuursete ehete kinnititeks kasutame hõbedat, mis on kaetud ehtsa kullaga.

____________________

 


Peamised ettevaatusabinõud ja hooldusjuhised

 

- Tekstiilist ehe määrdub pea sama kiiresti kui riie teie seljas, seega soovitame iga kord enne ehte kandmist nahka hoolikalt puhastada.

 - Väikest vihma või lumesadu P.C aksessuaarid ei pelga. Küll aga soovitame neid vette mitte pista ning eemal hoida konstantselt väga niiskest keskkonnast, kuna nad siis “närtsivad” kiiremini.

 - Kui teil peaks tekkima soov ehteid pesta, siis arvestage sellega, et pärast pesu on need suure tõenäosusega kaotanud oma sära ja/või struktuuri.

 - Ehteid saab puhastada käsitsi – ettevaatlikult väikese, kuiva või kergelt niiske harjaga kiiresti ja pindmiselt harjates. Kindlasti tuleb jälgida, et vett ei kasutataks liiga palju ja esemed ei saaks märjaks.