RusEstEngGerDut

Pirat Chappel on kaleidoskoop uuest ja vanast. See on eksklusiivsete, käsitsi valmistatud aksessuaaride maailm, mis on loodud toetama ja rõhutama kandja omapära ja seestpoolt kiirgavat ilu.

 

Iga ese on tükike kunsti, mis otsib oma õiget omanikku – igaühele on kindlasti olemas “oma” P.C. aksessuaar, mis sobib just talle.

 

P.C. maailm pakub mitmekülgset valikut naiselikest ehetest, mis sobivad ühtviisi hästi nii õhtukleiti kaunistama kui ka igapäevariietusele vallatut vürtsiterakest lisama. Siit leiab oma nii gooti-printsess, linnabeib, kontoridaam kui ka romantiline retro ihaleja.

 

P.C. aksessuaarid aitavad rõhutada kandja ainulaadsust ja välja tuua tema loomulikku ilu igal hetkel sõltumata päevaplaanist ja ajaveetmisviiside iseloomust – olgu tegu siis hommikuni kestva weekend-party, piduliku vastuvõtu, pulmade, tööpäevaga kontoris või pop/rock-festivaliga – sobilik ja targalt valitud Pirat Chappel paneb kandja just talle omasel viisil särama.

 

Iga ese on käsitsi valmistatud, seega ei ole olemas kaht täiesti identset eksemplari. Isegi siis, kui muster ja komponendid on samad, jääb tulemus iga kord veidi erinev. Käsitsi tehtud töödel on oma hing ning meistri käekirjal on oma eripära ka siis, kui mõnda liigutust tehakse sajandat või tuhandendat korda.

 ______________________

 

 

 Pirat Chappel meeskond on väike, kuid särav ja tubli. Suur tänu ja sügav kummardus Silviale, Maiale ja Nadezdale!

 

________________________

 

Info müügi kohta leiate siit